€ 1800 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz na magazynie zabawek bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2017 00:08

Propozycja zatrudnienia od zaraz w hurtowni zabawek z Essen przy zbieraniu zamówień. Praca w Niemczech na magazynie skierowana do osób bez znajomości języka przy rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1800 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie głównie kompletowanie zamówień oraz pakowanie przesyłek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem dostaw oraz rozmieszczaniem artykułów na magazynie

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do nauki niemieckiego oraz poszerzania wiedzy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra organizacja
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • warunkiem koniecznym jest chociaż minimalne doświadczenie na magazynie

Oferujemy:

  • miejsce w 3-pokojowym mieszkaniu za 150 euro miesięcznie
  • pracę od zaraz w oparciu o umowę na czas określony – do Świąt Bożego Narodzenia
  • szanse na stałą współpracę dla najlepszych
  • opiekę konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „magazynzzabawkami/10/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-essen/

wyświetleń: 1431, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 58059e90e87aa6c6

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.