€ 11,50 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2017 15:44

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia na magazynie z małym AGD. Oferta pracy w Niemczech 2020 z Lipska dla 2 Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z artykułami małego AGD – lokówkami, suszarkami, odkurzaczami, mikserami, itp.
  • głównym zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień klientów oraz przygotowywanie towarów do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek dostaw oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • pracowitość
  • dbałość o porządek
  • mile widziane uprawnienia na wózki elektryczne
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość niemieckiego

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie od zaraz
  • pomoc medyczną dla pracowników
  • zakwaterowanie w mieszkaniu za 250 euro miesięcznie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji z podaniem nr. ref.: magazyn-agd/03/20 na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-lipsk/

Nr ogł.: 57558b57358c1338

3 komentarze aby “Niemcy praca od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Lipsk 2020”

  1. Michał1995 dn. 9 marca 2017 @ 14:15

    Witam,jesteśmy zainteresowani oferta pracy 3 osoby. 575-549-064.
    Proszę,o odpowiedź.

  2. Michał1995 dn. 9 marca 2017 @ 14:17

    575-439-064
    Przepraszam.

  3. Andrzej dn. 29 marca 2017 @ 18:16

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 531926753

Zostaw odpowiedź do Michał1995