€ 10-12 tys. PLN/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz na budowie przy remontach-wykończeniach Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2018 23:59

Dostępna od zaraz praca w Niemczech przy remontach dla budowlańców z podstawową znajomością języka. Oferta zatrudnienia na budowie z Hanoweru przy regipsach na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik budowlany przy remontach

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 10 do 12 tysięcy PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy remontach i wykończeniach
  • zadaniem pracownika będzie zabudowa sucha, montaż regispów i sufitów podwieszanych, prace murarskie, tynkowanie, układanie glazury itp.
  • do obowiązków będzie należało zakładanie izolacji termicznych, docieplenia oraz rozbiórki budynków

Wymagania:

  • mile widziana możliwość przyjazdu własnym autem
  • pełna samodzielność
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do przestrzegania przepisów
  • zaradność
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc koordynatorów
  • bezpłatne zamieszkanie
  • urlopy co 6-8 tygodni

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-hanower/

ID ogłoszenia: 8105b145d9fdb78a