€ 14-16 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz na budowie jako glazurnik-płytkarz Singen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Singen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Wymagane zakwaterowanie we własnym zakresie
  • Opublikowany: 22 maja 2017 23:21

Aktualna propozycja zatrudnienia na budowie z Singen. Dobrze płatna oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku glazurnik-płytkarz przy wykończeniach dla pomocnika lub fachowca.

Stanowisko: glazurnik, płytkarz – fachowiec lub pomocnik

Lokalizacja: Singen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: dla pomocnika od 11 do 13 euro, dla fachowca 14-16 euro

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała przygotowywaniu podłoża oraz materiałów do pracy
  • osoba zatrudniona będzie układała płytki zgodnie z życzeniem klienta
  • pracownik będzie odpowiedzialny za estetyczny wygląd wykonanych prac

Wymagania:

  • preferowane osoby w wieku od 25 do 50 lat
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie w zawodzie lub co najmniej kilkuletnie doświadczenie przy układaniu płytek
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • umowę z pracodawcą bez pośredników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres:

borys-personal@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-dla-glazurnika-singen/

wyświetleń: 1239, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 477591ee81b4bd72

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.