€ 1950 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz dla par produkcja czekolady bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2018 06:50

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla 6 osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy pary w fabryce z Berlina na produkcji czekolad smakowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1950 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej czekolady smakowe
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie surowców, obsługa maszyn oraz sprawdzanie jakości wyrobów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • aktualna książeczka sanepidu
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu w cenie 300 euro dla par oraz 200 euro dla 1 osoby
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • szansę na przedłużenie umowy dla najlepszych pracowników
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • deputat w postaci wyrobów firmy
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem „pcz/a08/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-na-produkcji-czekolad-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

wyświetleń: 1382, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3695b71e994e48cd

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.