€ 2100 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz dla kierowcy kat.B Düsseldorf przy przewozie osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2017 00:17

Aktualna opcja zatrudnienia w Düsseldorfie dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego. Możliwość pracy w Niemczech od zaraz przy przewozie osób niepełnosprawnych.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 2100 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku kierowcy będzie polegała na przewożeniu osób starszych i niepełnosprawnych na zlecenie urzędu miasta zgodnie z terminarzem
  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy wsiadaniu oraz realizowanie kursów np. do szpitala

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do przejścia kursu pierwszej pomocy
  • zręczność
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • cierpliwość i empatia

Oferujemy:

  • możliwość dopasowania godzin pracy
  • zamieszkanie za 250 euro miesięcznie
  • służbowe auto i telefon
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „pakowanie-czekolady10/16”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dusseldorf-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-niepelnosprawnych/

wyświetleń: 1010, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 86159f7a5bb884b9