€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy sprzątaniu sklepu w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 22:17
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-supermarket

Supermarket z Ulm zatrudni od zaraz Panią do sprzątania sklepu bez znajomości języka. Fizyczna praca w Niemczech dla sprzątaczki najchętniej kobiety z poczuciem estetyki i dokładnością.

Stanowisko: sprzątaczka.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.
Lokalizacja: Niemcy, Ulm.

Zadania na stanowisku:

  • dezynfekcja oraz mycie toalet i innych urządzeń sanitarnych;
  • dbanie o porządek na terenie sklepu;
  • mycie podłóg za pomocą maszyny do mycia posadzki.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • poczucie estetyki;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • optymistyczne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowa na okres próbny – 3 miesiące z możliwością przedłużenia:
  • zatrudnienie według niemieckiego prawa;
  • ubezpieczenie;
  • niezbędne przeszkolenie.

Aplikacja:

O wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy prosimy osoby zainteresowane pracą oraz gotowe do podjęcia jej od zaraz. W tytule wiadomości musi znaleźć się numer referencyjny sprzataniemarketu/01/15

Aplikacje bez klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Adres mailowy: dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-sprzataczki-sprzatanie-w-markecie-bez-znajomosci-jezyka-ulm/

wyświetleń: 2082, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 124568abb8e51798

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.