€ 11,84 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2018 01:31

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie przy pakowaniu kawy z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu słoików kawy w zestawy promocyjne
  • zadaniem pracownika będzie składanie pudełek, kompletowanie towarów, naklejanie etykiet oraz zamykanie opakowań

Wymagania:

  • zręczność
  • samodyscyplina
  • status osoby niekaranej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • zaangażowanie i pracowitość
  • mile widziane doświadczenie przy pakowaniu

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin
  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • szkolenia dla pracowników po polsku
  • zatrudnienie na podstawie 3-miesięcznej umowy
  • darmowe zamieszkanie w hotelu pracowniczym w odległości 2 km

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim ze zdjęciem na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin lipiec_18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-kawy-berlin/

wyświetleń: 1591, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3545b59dc8d9637f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.