€ 13,50 EUR/h brutto

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka München przy sprzątaniu autobusów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2018 20:50

Ciekawa oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu autobusów, bez znajomości języka. Zatrudnienie dostępne od zaraz w Monachium z zakwaterowaniem odpłatnym i dobrą stawką godzinową.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Monachium, Niemcy.

Stawka godzinowa: 13,50 EUR miesięcznie brutto.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • praca jest wykonywana nocą;
  • mycie okien i podłóg w autobusach;
  • odkurzanie i pranie siedzeń;
  • wyrzucanie śmieci;
  • odkażanie niektórych elementów.

Wymagania wobec pracowników:

  • chęć wyjazdu do Niemiec od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • gotowość do pracy na nocną zmianę;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • staranne sprzątanie;
  • uczciwość.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • pełny etat;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu;
  • zakwaterowanie płatne 150-250 euro miesięcznie w zależności od standardu;
  • gruntowne przeszkolenie na początku pracy.

Aplikacje:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać:
„Sprzątanie autobusów Monachium 09/18”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-autobusow-bez-jezyka-monachium-od-zaraz/

wyświetleń: 1485, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6985ba1160edb905