€ 1400 euro brutto/miesiąc

Niemcy praca od zaraz bez języka na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 17:23

Fabryka kosmetyków i artykułów pielęgnacyjnych w Dortmundzie zatrudni od zaraz osoby na produkcję bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech z zapewnionym zakwaterowaniem oraz dodatkami do pensji.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie.

Lokalizacja: Niemcy, Dortmund.

Zadania na stanowisku:

  • wizualna kontrola jakości;
  • obsługa maszyny napełniającej tuby kremem;
  • dostarczanie półproduktów na taśmę.

Wymagania:

  • szybka nauka;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność i niezawodność;
  • ostrożność, uwaga, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy powtarzalnej;
  • uczciwość, niezawodność.

Zapewniamy:

  • transfer z lotniska do miejsca zamieszkania;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • pomoc opiekuna na miejscu;
  • dodatki do pensji;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zatrudnienie z wieloma Polakami w miłej atmosferze.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

W temacie wiadomości należy umieścić numer referencyjny: „Produkcja kosmetyków, Dortmund 2016″.

Prosimy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka/

wyświetleń: 4143, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 79356ab6d13a96fe

6 komentarzy aby “Niemcy praca od zaraz bez języka na produkcji kosmetyków Dortmund”

  1. Witam bylbym zainteresowany ta oferta .
    Mam 20 lat bez nalogow bardzo prosze o kontakt pod numerem telefonu 789158054 .
    Pozdrawiam

  2. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą w Niemczech. Posiadamy takie cechy jak punktualność komunikatywność rzetelność odpowiedzialność. Bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu 607491657

  3. Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. I mogę się jej podjąć od zaraz. Bardzo prosiłbym Państwa o jak najszybszy kontakt. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

  4. Jestem osoba bardzo odpowiedzialna w wieku 49 lat mam doswidadczenie w pracy na produkcji jezeli ta oferta pracy jest nadal aktualna to prosze o odpowiedz na mojego meila grazyna.gierczak@gmail.com lub telefonicznie 798 731 712 z poważaniem grażyna

  5. Jesteśmy zainteresowani wraz z żoną Państwa ofertą pracy . Posiadamy własny transport. Proszę o kontakt tel 697 025 858

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.