€ 9,20 za godz. brutto.

Niemcy praca od zaraz bez języka na magazynie ze słodyczami Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 22:17
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
magazyn-slodyczy

Od zaraz poszukiwani pracownicy na magazyn hurtowni ze słodyczami w Augsburgu. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka z możliwością komfortowego zakwaterowania niedaleko miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy.

Zarobki: 9,20 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • liczenie towaru, przyjmowanie dostaw;
  • kompletowanie zamówień dla sklepów;
  • aktualizacja stanów magazynowych w systemie internetowym;
  • pilnowanie porządku na magazynie;
  • wysyłanie towarów do sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • dobra umiejętność szybkiego liczenia w pamięci;
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • szczegółowe podejście do zadań;
  • umiejętność pracy grupowej;
  • bezproblemowa obsługa komputera;
  • dobry stan zdrowia i sprawność.

Zapewniamy:

  • możliwość awansu dla najlepszych;
  • zakwaterowanie płatne niedaleko miejsca pracy;
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach;
  • przyjazny i pomocny zespół;
  • pomoc we wprowadzeniu w obowiązki;
  • stabilne zatrudnienie na dobrych warunkach.

Dla kandydatów:
Aplikacje należy przesyłać pod adres mailowy:

polnische-arbeiter@clerk.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Praca Niemcy na magazynie ze słodyczami, Augsburg”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-augsburg/

wyświetleń: 2610, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4456dd962b9194a

3 komentarze aby “Niemcy praca od zaraz bez języka na magazynie ze słodyczami Augsburg”

  1. Tomasz Ostrowski dn. 8 marca 2016 @ 12:40

    Jestem zainteresowany ta praca muj tel 510720372

  2. Witam jestem zainteresowana pracą mieszkam w augsburg u własne zakwaterowanie znajomość języka niemieckiego, niemieckie obywatelstwo mój numer 082179610101

Zostaw odpowiedź do Zaneta