€ 1650 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca na produkcji lodów 2017 bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 listopada 2016 01:16

Propozycja zatrudnienia dla Polaków od stycznia 2017 w fabryce z Berlina. Oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka na produkcji lodów i deserów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od stycznia 2017

Liczba wakatów: 6

Czas trwania: 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca polega na przygotowywaniu mieszanek o różnych smakach oraz obsługa urządzeń
  • zadaniem pracownika będzie dodawanie zgodnie z zasadami barwników oraz ekstraktów do lodów
  • inne bieżące czynności polegające na pakowaniu lub magazynowaniu

Wymagania:

  • gotowość pracy w warunkach chłodniczych
  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • znajomość przepisów BHP oraz HACCP
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od stycznia na okres 6 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na podstawie legalnej niemieckiej umowy
  • miejsce do zamieszkania w pokoju 1 osobowym w cenie 250 euro oraz 300 – za pokój dla 2 lub 3 osób
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • wsparcie w załatwianiu formalności i problemów
  • ubezpieczenie oraz transport

Aplikacja:

Kandydatów, których zainteresowała powyższa oferta prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „produkcjalodow01/17”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2017-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

wyświetleń: 1985, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 192583755b94b5f9

4 komentarze aby “Niemcy praca na produkcji lodów 2017 bez znajomości języka w Berlinie”

  1. Jestem gotowa do podjecia pracy wraz z partnerem, posiadamy doswiadczenie w pracy zespolowej ja mam lat 51 partner 34 . Posiadamy potencjal do pracy

  2. Dorota Cyrana ur 01 ,06,1965 Sebastian Krzykawski ur03,01 1982 jestesmy chetna para do podjecia pracy . u mnie jezyk niemiecki komunikatywny jestem kobieta ambitna,zdyscyplinowana. prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby Dorota Cyrana

  3. Jestem zainteresowany ofwrta pracy w niemczech jestem dyspozycyjny
    Iposiadam doswiadczenie w pracy
    Moj tel 0048507822212
    Pozdrawiam Krzysztof Jablonski

  4. Produkcia lodów Berlin dn. 18 grudnia 2016 @ 20:50

    Jesteśmy gotowi do pracy na każdym stanowisku które nam polecicie ja mam 54 lata kolega42 posiadamy uprawnienia na wózki jezdniowe jnteresuje nas praca na produkci jestesmy pracowici czekamy na państwa odpowiedż