€ 1400 € brutto miesięcznie

Niemcy praca na produkcji kosmetyków od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2016 00:26

Fabryka kosmetyków z Berlina poszukuje od zaraz pracowników na produkcję, bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków bez wymaganego doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Pensja: 1400 euro miesięcznie brutto.

Opis stanowiska:
pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej, polegających na obsłudze maszyn wypełniających opakowania kremami i balsamami. Obowiązkiem pracownika będzie również kontrola jakości opakowań, sprawdzenie zamknięć kosmetyków oraz ich dalsze pakowanie.

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność radzenia sobie pod presją czasu;
  • rzetelność, spostrzegawczość;
  • szczegółowość;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • predyspozycje do pracy zmianowej;
  • przyjazne nastawienie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność szybkiej nauki;
  • dobre zdrowie.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na jasnych zasadach;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • szczegółowe szkolenie pracownicze;
  • dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro za miesiąc;
  • pomoc w organizacji podróży do Niemiec.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV (najlepiej w języku niemieckim) pod podany niżej adres. Prosimy zamieścić dopisek w temacie: „Niemcy praca na produkcji kosmetyków, Berlin 2016″.

einfach-losungen@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-kosmetykow/

Nr ogł.: 50356d4cb81b1ce6

2 komentarze aby “Niemcy praca na produkcji kosmetyków od zaraz bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą w fabryce. Prosimy o kontakt 691565285

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt +49017621372765