€ do uzgodnienia

Niemcy praca na budowie bez znajomości języka od zaraz malarz tapeciarz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 05:14

Poszukiwani pracownicy budowlani na stanowisko malarz tapeciarz. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Malarz – Tapeciarz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia – stawki zależne od kwalifikacji

Opis stanowiska pracy:

  • Prace remontowo wykończeniowe przy malowaniu i tapetowaniu ścian.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prawidłowe przygotowanie podłoża do pracy – usunięcie starych farb, zagipsowanie szczelin, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niekonieczna

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne warunki
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

Ogłoszenie wygasło! Za wszelkie aplikacje dziękujemy!

wyświetleń: 1843, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 33955de70feef216