€ do uzgodnienia

Glazurnik Niemcy praca budownictwo przy wykończeniach bez języka od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 września 2015 00:12

Firma budowlana z Essen szuka pracowników budowlanych na stanowisko płytkarza przy wykończeniach centrum handlowego. Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Płytkarz

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za układanie glazury na dużych powierzchniach – naszym głównym klientem jest duże centrum handlowe.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej 5 letnie i udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

OGŁOSZENIE WYGASŁO

wyświetleń: 1700, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6545601b2332425e