€ 2600 brutto+dieta

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2020 19:40

Zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka przy przeprowadzkach. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2600 € brutto na mc + dieta 15 € netto na dzień + dodatki za pracę w nadgodzinach.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy przeprowadzkach;
  • praca zespołowa;
  • praca w głównie w Hanowerze i okolicach, ale czasami zdarzają się wyjazdy z noclegiem;
  • zabezpieczanie sprzętów i mebli, demontowanie, a także pakowanie oraz bezpieczne przeniesienie i załadowanie na samochód, następnie przewożenie mebli, rozpakowywanie i montowanie na miejscu

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pełna samodzielność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zmotywowanie, aby osiągać wysokie wyni8ki;
  • możliwość pracy w nadgodzinach, jeżeli będzie taka konieczność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fp/a/10/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-przeprowadzkach-od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-hanower/

Nr ogł.: 6565f7b368e94c6c