€ 2600 brutto+dieta

Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka przeprowadzki, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2020 17:47

Przy przeprowadzkach poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2600 € brutto na mc + dieta za każdy dzień roboczy 15 € netto na dzień + dodatki za nadgodziny.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, która będzie wykonywana w zespole;
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzkami firm oraz klientów indywidualnych;
  • zadaniem będzie: demontowanie, zabezpieczanie mebli i sprzętów, a także ich przenoszenie, załadowywanie, transportowanie oraz rozładowywanie i montowanie na miejscu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach pracowniczych;
  • pracę od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc opiekuna polskiego pochodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fp/a/12/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przeprowadzki-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

Nr ogł.: 4965fce47773aff0

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.