€ 8,50 euro brutto/h + dodatki

Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka Kassel rozładunek paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 02:02

Szukamy pracowników fizycznych na magazyn firmy logistycznej z Kassel przy rozładunku i sortowaniu paczek. Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Kassel, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek w wysokości 1 euro brutto do każdej godziny przy zmianach nocnych

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy w magazynie przeładunkowym dużej firmy kurierskiej. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za prace przy rozładunku, przesortowaniu i ponownym załadunku paczek. Praca wykonywana jest zmianowo.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • odpowiedzialnie podchodzenie do powierzonych zadań
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • obowiązkowość
  • bardzo dobra kondycja
  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania w cenie 200 euro za miesiąc
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres 3 miesięcy
  • dla osób najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • skrupulatne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pracafizyczna/01/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-rozladunek-paczek-kassel/

Nr ogł.: 65256676e8eb8d39

1 odpowiedź aby “Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka Kassel rozładunek paczek”

  1. joanna stokłosa dn. 9 grudnia 2015 @ 12:37

    Jestem zainteresowana praca. Prosze o kontakt 786875358