€ 9/h brutto

Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej bez języka Bremen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2015 02:51
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
myjnia-reczna-samochodowa

Myjnia samochodowa z Bremen poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech przy myciu samochodów. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego dla osób z dużą motywacją.

Stanowisko: pracownik myjni
Miejsce pracy: Bremen
Zarobki: 9 euro/h brutto
Liczba miejsc: 4
Start: od zaraz

Zadania:
– mycie karoserii samochodowych
– woskowanie, glinkowanie nadwozia
– czyszczenie felg, el. chromowanych
– sprzątanie wnętrza
– autodetailing

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– wysoka motywacja
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– zaświadczenie o niekaralności
– aktualne prawo jazdy

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
– możliwość wynajęcia mieszkania dla pracowników
– pomoc związaną z dopełnieniem wszystkich formalności na miejscu
– wsparcie Polskiego koordynatora

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na podany adres:

ogłoszenie jest już nieaktualne

wyświetleń: 1937, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6715580c2d135f09

1 odpowiedź aby “Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej bez języka Bremen od zaraz”

  1. Erwin Stępniewski dn. 4 września 2015 @ 06:54

    Witam. Jestem zainteresowany oferta, mam 25 lat i prawie 4 i pół roku doswiadczenie w tej pracy. Jezeli ogłoszenie aktualne prosze o szczegóły na e-maila