€ od 9 brutto za godz.

Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka od zaraz Monachium wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 23:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
wykladanie-towaru-niemcy

Sklep w Monachium zatrudni od zaraz pary bez znajomości języka niemieckiego. Fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki oraz innych zadaniach zleconych przez kierownika zmiany.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Stawka godzinowa: 9 euro za godzinę brutto z możliwością podwyżek po okresie próbnym do 10 euro.

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy.

Opis stanowiska:
pracownik będzie odpowiedzialny za wykładanie towaru na półki sklepowe oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję. Możliwe również inne prace, zlecone przez kierownika sklepu.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu;
  • zdolność do szybkiego wdrożenia;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • komunikatywność, bezproblemowość;
  • wykonywanie zadań dokładnie;
  • gotowość do pracy nocnej przy inwentaryzacji lub reorganizacji sklepu;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • pierwszą umowę na okres próbny 3 miesięcy;
  • możliwość podjęcia pracy stałej;
  • dobrą atmosferę.

Aplikacje:

CV, najlepiej w języku niemieckim, należy wysyłać pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „Fizyczna praca Niemcy w sklepie, Monachium 2016″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-monachium-przy-wykladaniu-towaru-w-sklepie-bez-jezyka/

Nr ogł.: 90656ccc44bb08a3

2 komentarze aby “Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka od zaraz Monachium wykładanie towaru”

  1. prosba o odpowiedz dn. 25 lutego 2016 @ 19:09

    witam.obecnie wraz z partnerem przebywamy na terenie niemiec i mamy pytanie czy rowniez mozemy aplikowac do pracy w Monachium przy wykladaniu towaru w sklepie.?jesli mozna,bardzo prosze o odpowiedz na E-mail lub tel. 015211574816.Jestesmy gotowi w kazdej chwili do podjecia pracy.Nadmienie iz posluguje sie komunikatywnie jezykiem niemieckim.pozdrawiam.Malgorzata Witczak i Pawel Wrobel.

  2. MateuszIAngela dn. 28 lutego 2016 @ 23:34

    Jestesmy zainteresowani panstwa oferta. Jesli oczywiscie jest wciaz aktualna . Jestesmy mlodzi mamy po lat 23.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.