€ 1900- 2700 brutto mc

Niemcy praca dla par na magazynie art. RTV bez języka od zaraz 2019 Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 16:21

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni artykułów RTV. Oferta 2019 dla par i bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie oraz dobre warunki zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur brutto miesięcznie w zależności stopnia znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (jest to praca dla par, więc są potrzebne 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem, które zostało złożone drogą elektroniczną;
  • układanie towaru na paletach, ale też zabezpieczenie go na czas transportu.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do nauki;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność przy wykonywaniu swoich obowiązków;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie na święta;
  • umowę na czas określony z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • pomoc w załatwieniu spraw urzędowych i przy tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w języku polskim oraz niemieckim należy przesłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”.

Zgłoszenia grupowe trzeba przesłać w jednej wiadomości oraz należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i posiadanym doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-na-magazynie-art-rtv-od-zaraz-bez-jezyka-ulm/

wyświetleń: 992, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 575c6033b37e191

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.