€ 10,20 za godzinę brutto

Niemcy praca dla par bez znajomości języka Hanower pakowanie sera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:47

Poszukiwane są osoby bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Oferta zatrudnienia w Hanowerze od zaraz przy pakowaniu krojonego sera na taśmie z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Hanower, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 10,20 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na ręcznym pakowaniu pokrojonego sera zgodnie z przepisami BHP
  • zadaniem pracownika jest kontrola jakości, foliowanie, dbanie o odpowiednią wagę produktów, przenoszenie sera na taśmę

Wymagania:

  • ważna książeczka sanepidu
  • posiadane doświadczenie w pracy związanej z produkcją żywności
  • precyzja i dokładność
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • higiena osobista
  • punktualność i sumienność

Oferujemy:

  • mieszkanie płatne 150 euro od osoby
  • legalna formę zatrudnienia
  • szkolenie z obsługi urządzeń i przepisów BHP
  • pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwymi nadgodzinami
  • wsparcie rezydentów z Polski
  • samodzielność na stanowisku pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenie wraz z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy pakowaniu sera krojonego, Hannover.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-hannover-pakowanie-sera/

wyświetleń: 1997, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 87757ee55b515a65

2 komentarze aby “Niemcy praca dla par bez znajomości języka Hanower pakowanie sera”

  1. Niemcy praca dla par bez znajomości języka Hanower pakowanie sera dn. 3 października 2016 @ 13:31

    48518130976

  2. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884