€ 8,90 euro brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka Hamburg na magazynie z elektroniką

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 01:56

Sklep internetowy z elektroniką zatrudni od zaraz pary do pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z Hamburga bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę brutto

Zadania:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie zbieranie elektroniki na magazynie sklepi internetowego zgodnie z zamówieniem i przygotowanie go do wysyłki.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w parze
  • chęć wyjazdu przynajmniej na 3 miesiące
  • odpowiedzialność
  • umiejętność wykonywania zadań zespołowo

Zapewniamy:

  • szkolenia pracownicze
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w Hamburgu na koszt pracowników
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV oraz aktualnych danych kontaktowych należy wysłać mailowo na poniższy adres:

Oferta nieaktualna

wyświetleń: 2168, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9965638a1023e4b5

2 komentarze aby “Niemcy praca dla par bez znajomości języka Hamburg na magazynie z elektroniką”

  1. Karolina Ciesielska, Sławomir Bereit dn. 15 listopada 2015 @ 13:18

    Jesteśmy zainteresowani do podjęcia pracy w Hamburgu na magazynie z elektroniką.

  2. Mloda para: dn. 16 listopada 2015 @ 23:29

    Jestesmy zainteresowani praca. Prosimy o kontakt 733584065. Jestesmy mlodzi i gotowi na podjecie pracy.