€ 1600 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz z podstawowym językiem Berlin rozwożenie jedzenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 21:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
dostawca-pizzy2

Firma z Berlina od zaraz zatrudni kierowcę kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech dla dostawcy jedzenia. Zapewniamy zakwaterowanie bezpłatne.

Stanowisko: kierowca kat.B – dostawca jedzenia.

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie;

Lokalizacja pracy: Berlin.

Opis stanowiska:
nowy pracownik będzie dostarczał jedzenie zamawiane przez klientów telefonicznie lub on-line. Jego zadaniem będzie również przyjmowanie płatności, wydawanie reszty i paragonu. Osoba zatrudniona musi wykazywać się dużą kulturą osobistą i godnie reprezentować firmę.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B;
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • samodzielność w działaniu, odwaga;
  • kultura osobista;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji;
  • gotowość i chęć nauki nowych rzeczy;
  • orientacja w terenie na dobrym poziomie – plusem będzie znajomość Berlina.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne w dobrym standardzie na czas umowy;
  • służbowy samochód – Skoda Fabia lub VW Polo;
  • ubezpieczenie;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • możliwość wzięcia udziału w kursie językowym po pracy;
  • bony paliwowe.

Aplikacje:
CV (najlepiej w języku niemieckim) prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.b – DOSTAWCA JEDZENIA.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/aktualna-praca-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-dostawca-jedzenia-berlin/

wyświetleń: 1589, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 40577bec290222b