€ 10,50 euro/h brutto

Niemcy praca 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:34

Dostępna od zaraz praca w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnym. Zatrudnienie 2018 możliwe w Kolonii przy pakowaniu zegarków dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku pakowacza na magazynie z zegarkami i biżuterią
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów, szczegółowa kontrola ich stanu, pakowanie oraz przygotowywanie paczek do wysłania
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizację baz danych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • delikatność i ostrożność
  • brak przeciwwskazań do pracy pod nadzorem kamer
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dobre referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony
  • wsparcie koordynatora
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości z tytułem „Zegarki, Kolonia – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-zegarkow-koln/

wyświetleń: 1595, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9745a8f4c12a748e

1 odpowiedź aby “Niemcy praca 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Kolonia”

  1. Michał dn. 2 marca 2018 @ 09:50

    Dzień dobry.Jestem zainteresowany podaną ofertą.Proszę o kontakt telefoniczny.Mój numer to:661367247.Z góry dziękuję pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Michał