€ 1945 brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2020 18:13

Dla pakowaczy aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu perfum w Lipsku z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1945 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z zakresu BHP oraz zapoznanie z obowiązkami;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów, a także pakowanie perfum do kartonów oraz zmykanie ich i zaklejanie.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • samodyscyplina;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • płatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie perfum, Lipsk 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-w-lipsku-2020/

Nr ogł.: 2415e874ba311bd8