€ 9,49

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu od zaraz, Haren 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Haren,Wietze
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 00:01

Zakład z Haren poszukuje od zaraz pracowników produkcji – pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu na linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
• Wynagrodzenie 9,49 € brutto/h – zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Tanie obiady na stołówce zakładowej
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
Tel 52 522 80 50
bydgoszcz@cp-personal.com

wyświetleń: 658, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5875ad858a352584

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.