€ 2200-2650 brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2021 18:24

Na produkcji kosmetyków potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga bez języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2200 – 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie i zapoznanie z obowiązkami;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty, przeprowadzał dokładną kontrolę jakości, wykładał puste opakowania na taśmę, dbał o ciągłość produkcji;
  • wykonywanie prostych prac ręcznych przy linii itp.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie – przelewem na konto polskie albo niemieckie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc za miejsce w pokoju wieloosobowym lub 250 € na mc za miejsce w pokoju jednoosobowym albo 450 € na mc za pokój dwuosobowy dla par;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/h5/04/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-w-fabryce-z-hamburga/

Nr ogł.: 238606dc7ef19a0a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.