€ 1600 netto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 20:06

Restauracja z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1600 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania o charakterze pomocniczym;
  • praca na zmywaku;
  • zadaniem będzie przygotowywanie składników, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz obsługa urządzeń kuchennych itp.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne albo doświadczenie;
  • optymizm i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. nu/08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-restauracja-berlin/

Nr ogł.: 603630f9c2bce443