€ 8,80 euro brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka od zaraz Stuttgart pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 03:37

Producent kosmetyków ze Stuttgartu da pracę w Niemczech dla Polaków oraz par bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto/h

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywa się w zakładzie produkcyjnej. Praca polega na pakowaniu gotowych kosmetyków w opakowania tekturowe.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do przejścia kontroli prywatnych rzeczy po zakończonej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pilne zatrudnienie w stabilnej firmie
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać na poniżej podany adres z dopiskiem: PAKOWACZ KOSMETYKÓW, STUTTGART

ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 2564, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 95155a5b4a4b1f45

4 komentarze aby “Niemcy praca dla par bez znajomości języka od zaraz Stuttgart pakowanie kosmetyków”

  1. Jestem zainteresowany praca. Gdzie mam się zgłosic?

  2. Marcin i Iwona dn. 2 sierpnia 2015 @ 22:04

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl
    Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona

  3. witam jestem osoba nieslyszacy i zainteresowani oferte prosbe napisze na email