€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz Kolonia produkcja napojów energetycznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2015 00:49

Producent napojów energetycznych z Kolonii zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech przy zdejmowaniu puszek z taśmy produkcyjnej i wkładaniu do kartonów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji napojów energetycznych

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zdejmowanie z taśmy produkcyjnej gotowych butelek lub puszek i wkładanie do kartonowych opakowań. Opakowania należy ułożyć na paletach i przygotować do procesu magazynowania.
  • Niezbędne będzie kontrolowanie jakości opakowań.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o pilne przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 1748, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 905601a9870388f