€ 1650 brutto miesięcznie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 01:49

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hamburgu na produkcji kosmetyków możliwe od zaraz – styczeń 2017.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od stycznia 2017

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto za miesiąc

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Opis stanowiska:

  • praca polega głównie na ustawianiu pustych tubek i słoiczków na taśmie celem ich napełnienia oraz zdejmowanie gotowych, napełnionych produktów
  • inne bieżące obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od stycznia 2017 na okres 6 miesięcy
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • umiejętność szybkiej pracy
  • zdolności manualne
  • szybkie uczenie się
  • nie spóźnianie się
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy:

  • umowę na zasadach obowiązujących w Niemczech
  • zapewnione przez pracodawcę bezpłatne miejsce do zamieszkania lub pomoc w znalezieniu mieszkania w lepszym standardzie za opłatą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres: arbeiteinstellen@job4u.com

z dopiskiem: „Produkcja kosmetyków od stycznia 2017, Hamburg”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-hamburg/

wyświetleń: 1582, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 518584ec3d83aee8

2 komentarze aby “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Hamburg 2017”

  1. „Produkcja kosmetyków od stycznia 2017, Hamburg”. dn. 14 grudnia 2016 @ 12:11

    Witam. Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat pracy m.in. czy jest możliwość wyjazdu w parach lub większej ilości osób. Proszę o odpowiedź telefoniczna 530931805 lub mailowa: ewelinadrapik@wp.pl

  2. angelika dn. 15 marca 2017 @ 17:27

    jestem zainteresowana prosze o kontakt telefoniczny +48604929261 lub na maila karolinagrot1999@wp.pl