€ 12 euro/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2018 06:44

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech na magazynie zabawek dla 2 osób bez znajomości języka. Od zaraz opcja zatrudnienia w Poczdamie z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Poczdam, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 4 miesiące

Liczba miejsc: 2

Płaca: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z artykułami dla dzieci będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień na podstawie listy
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości, utrzymywaniem porządku na regałach oraz aktualizowaniem baz danych

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka oraz doświadczenie
  • dokument potwierdzający niekaralność do wglądu
  • motywacja do rozwoju
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • zatrudnienie na cały etat
  • możliwość brania nadgodzin
  • bezpłatne zamieszkanie blisko pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem „Niemcy praca hurtownia zabawek Poczdam 2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-poczdam/

wyświetleń: 976, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6065b71ef80cc7b2