€ 11.45

Niemcy praca bez języka od zaraz na magazynie odzieży sportowej w Geiselwind 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselwind
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2022 00:51
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
lipsk komisjoner czesci samochodowych 12 eur 1200x1200

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla komisjonerów od zaraz na magazynie odzieży sportowej. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Geiselwind przy kompletowaniu zamówień.

Lokalizacja: Geiselwind

Magazyny znanej międzynarodowej sieci sklepów sportowych

ZADANIA:
• Zbieranie zamówień on-line przy pomocy skanera ręcznego
• Pakowanie, sortowanie odzieży sportowej i butów
• Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
• Inne prace magazynowe

OFERUJEMY:
• Atrakcyjną stawkę godzinową 11,45 €/h godzinę
• Dodatki za nocki (25%), nadgodziny (25%), niedziele (50%), święta (100%)
• Pracę na dwie zmiany 06.00 – 14.00 i 14.00 – 22.00
• Gwarantowane umową min. 151 godzin pracy w miesiącu
• Zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 10,00€ dziennie
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Pracę na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez klienta
• Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
• Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

WYMAGANIA:
• Transport we własnym zakresie
• Sprawność fizyczna

Zainteresowany? Masz pytania? Aplikuj już teraz lub zadzwoń pod +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

wyświetleń: 197, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 74761c99fcbdb342