€ 2150 - 2650 brutto/h

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2019 22:12

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz na produkcji kremu czekoladowego z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2150 – 2650 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik na produkcji kremu czekoladowego;
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • brak uzależnień;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • chęć rozwijania się;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę na trzy zmiany;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur od osoby na mc albo 250 Eur od pary na mc;
  • niemiecka umowę;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 01/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

wyświetleń: 816, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1825dfbc9c45affb

1 odpowiedź aby “Dla par praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego Kolonia”

  1. Dominik1998 dn. 4 marca 2020 @ 05:33

    Witam jestem zainteresowany od zaraz
    Aktualnie jeszcze pracuje w Bonn