€ 2100 - 2600 brutto mc

Na produkcji detergentów od zaraz praca Niemcy dla par bez języka Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brema
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2019 19:50

Interesująca oferta pracy w Niemczech, dla par, na produkcji detergentów i bez znajomości języka. Ogłoszenie z Bremen aktualne od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie, a także atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brema.

Wynagrodzenie: 2100- 2600 Eur brutto miesięcznie w zależności od stopnia znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca produkcyjna;
  • obsługiwanie urządzeń, mycie maszyn, dostarczanie składników lub produktów na produkcję, a także dbanie o to, żeby była ciągłość produkcyjna oraz utrzymywanie czystości na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • możliwość pracowania w systemie zmianowym;
  • elastyczność;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • dostępność od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 250 Eur miesięcznie za pokój dla 1 osoby albo 300 Eur miesięcznie za pokój dwuosobowy;
  • niemiecka umowa o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca od zaraz na pełen etat.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim należy wysłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-brema-2019/

wyświetleń: 935, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2485c4b3a8adf345

1 odpowiedź aby “Na produkcji detergentów od zaraz praca Niemcy dla par bez języka Brema”

  1. doris2269 dn. 5 lutego 2019 @ 15:43

    Witam .Jako para jest zainteresowana ofertą pracy ,

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.