€ 2000 brutto +premie, dodatki

Na produkcji czekolady praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2019 19:57

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji wyrobów czekoladowych;
  • obsługiwanie maszyn, pakowanie oraz dbanie o ciągłość produkcyjną itp.;
  • obowiązki są zlecane na bieżąco przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 6 miesięcy;
  • samodzielność;
  • aktualne badania do pracy z żywnością;
  • bezkonfliktowość;
  • zdyscyplinowanie, pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • pracę zmianową;
  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec;
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania w cenie 300 Eur od osoby mc;
  • dodatki do pensji, np. częściowe pokrycie kosztów zamieszkania.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/09/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-berlin-2019/

wyświetleń: 700, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3815d8391ac60892