€ 13 - 16 Eur brutto na godz.

Na magazynie z kosmetykami od zaraz praca Niemcy bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2019 18:23

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech aktualnej od zaraz na magazynie z kosmetykami. Oferta z Hanoweru dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na produkty drogeryjne, pakowanie ich oraz wysyłanie;
  • wprowadzanie danych do komputera, obsługiwanie komputera z systemem Windows oraz skanera ręcznego;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sumienność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur miesięcznie od osoby;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie, dofinansowania i bonusy;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego, który jest organizowany w siedzibie firmy.

Aplikacja:

Zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem: magazyn drogeryjny, Hanower 05/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-kosmetykami-hanower/

wyświetleń: 512, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3075cdadcb90b9c4

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.