€ 13,00-14,50 brutto/h

Na magazynie odzieży bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2021 18:45

Hurtownia z Hamburga potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,00 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych zlecanych przez kierownika zmiany;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • pakowanie gotowych produktów i zabezpieczanie ich;
  • rozładowywanie dostaw i przenoszenie towarów;
  • zbieranie zamówień itp.

Wymagania:

  • dokładność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • brak uzależnień;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę na 6 miesięcy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu w cenie 500 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języki niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieżowy Hamburg 10/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 401, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5856166f2c26a3ba