€ 2250 brutto/mc

Na magazynie napojów bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2020 21:32

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech na magazynie z napojami. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka dla komisjonerów z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z napojami jako pomocnik;
  • zadaniem będzie, np. dbanie o porządek, zbieranie i pakowanie zamówień, obsługa wózka paletowego, wewnętrzny transport towarów, współpracowanie z innymi firmami, przyjmowanie dostaw, cykliczne inwentaryzacji.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobre zdrowie;
  • rzetelność;
  • brak uzależnień;
  • zmotywowanie do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • na miejscu płatne zakwaterowanie;
  • próbną niemiecką umowę z opcją jej przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne na konto;
  • kartę zniżkową, która pozwala na tańsze wejścia, np. do siłowni, na basen, do kina, a także zapewnia robienie tańszych zakupów;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/04/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-napojow-essen-2020/

Nr ogł.: 3005e9f3e7326719

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Na magazynie napojów bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Essen”

  1. Tomaszwe dn. 3 maja 2020 @ 16:02

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.