€ 13 - 16 brutto/h

Na magazynie kosmetyków od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 20:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla magazynierów. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka na magazynie hurtowni kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik ma magazynie;
  • zbieranie towarów na podstawie zamówienia;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • rozładowywanie i kontrolowanie dostaw.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • komunikatywność;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zatrudnienie na pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 09/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-kosmetycznym-lipsk/

wyświetleń: 433, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 242630f99890a1e7