€ 13 - 16 brutto/h

Na magazynie drogeryjnym od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 20:55

Dla magazynierów do podjęcia od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie, kontrolowanie oraz rozładowywanie dostaw;
  • zajmowanie się transportem wewnętrznym;
  • kompletowanie zamówień;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • współpracowanie z innymi pracownikami itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dokładność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • punktualność;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • pracę na czas określony z opcją jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 03/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-drogeryjnym-w-lipsku/

wyświetleń: 357, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 862622a4cd6a0972