€ 12 brutto/h + dieta

Na budowie przy regipsach dam pracę w Niemczech od zaraz Coswig 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Coswig
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2019 03:36

Remonty i wykończenia na budowie przy regipsach poszukiwane osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Coswig aktualne od zaraz oraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę i dobrą stawką wynagrodzenia.

Stanowisko: pracownik budowlany – regipsiarz.

Lokalizacja: Coswig.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz. + 15 Eur netto diety za każdy dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na montowaniu sufitów podwieszanych oraz ścianek z karton gipsu;
  • inne zadania to: szpachlowanie łączeń i izolacje ścian oraz sufitów.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego;
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz swojego samochodu;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośredników;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec;
  • wsparcie rezydenta;
  • pomoc przy tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

Kontaktować można się pod numerem telefonu: 602 434 664.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-przy-regipsach-coswig-2019/

wyświetleń: 700, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7975c82ad9d14614