€ 10,15 brutto/h

Na budowie bez języka Niemcy praca od zaraz w Hambrücken pomocnik ogólnobudowlany

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hambrücken
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 23:31

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pomocników ogólnobudowlanych. Zatrudnienie w Hambrücken na budowie bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Hambrücken.

Wynagrodzenie: 10,15 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu metalowych fasad oraz dachów;
  • pracownik będzie nosił, przenosił, a także montował konstrukcje i elementy metalowe;
  • montowanie izolacji.

Wymagania:

  • pracownik nie może mieć lęku wysokości;
  • możliwość podjęcia od zaraz zlecenia w Niemczech.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie na czas zatrudnienia;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pomoc na każdym etapie rekrutacji;
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych;
  • pomoc polskiego koordynatora na czas trwania kontraktu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na budowie w Niemczech proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 735 933 896

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pomocnik-ogolnobudowlany-niemcy-praca-bez-jezyka-w-budownictwie-od-zaraz-hambrucken/

wyświetleń: 388, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7495fad63d614960