€ od 10,00 netto/h

Na budowie bez języka dam pracę w Niemczech przy regipsach od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 października 2020 19:41

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy regipsach jako monter płyt K-G. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: od 10,00 € netto na godz. w zależności od kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował na budowie przy regipasach jako monter płyt kartonowo – gipsowych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy czas;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie – przynajmniej 2 lata.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • od 180 do 200 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać na adres e-mail: rusukr@onet.pl

kontakt możliwy jest również w języku polskim pod numerem telefonu: +69 77 11 983

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-niemcy-praca-bez-jezyka-przy-regipsach-monter-plyt-kartonowo-gipsowych-stuttgart/

Nr ogł.: 7705f7b330fc2a02