€ 12.00

Murarz – praca w Niemczech na budowie od zaraz w Stuttgarcie 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 20:57

Agencja zatrudnienia dla klienta ze Stuttgartu poszukuje od zaraz doświadczonych murarzy zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech na budowie 2019. Mile widziana podstawowa znajomość języka.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta- polskiej firmy budowlanej z Gdańska kandydatów na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Obowiązki:

– wykonywanie murów nośnych i ścianek działowych

– murowanie z gazobetonu

– praca na budowie, budowa biurowca

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowie o pracę, kontrakt na około12 miesięcy

– stawka 12 € netto/ godzinę + niemieckie świadczenia socjalne, ok. 45-50 godz./tydz.

– darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy

– zwrot kosztów dojazdu do Stuttgart

– zjazdy do Polski raz w miesiącu

Wymagania:

– minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

– wykształcenie zawodowe kierunek murarz/ cieśla lub pokrewne

– dyspozycyjność do pracy na wysokości

– mile widziana podstawowa znajomość jęz. niemieckiego i prawo jazdy kat. B

– rzetelność, uczciwość, motywacja do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu +48 517 491 707 lub p.rzepka@derksen-polska.pl

wyświetleń: 489, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 915d48057f258c9