€ 12 000 - 14 000 zł brutto

Murarz-cieśla od zaraz praca w Niemczech na budowie, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 listopada 2022 20:32

Z komunikatywną znajomością języka od zaraz na terenie Stuttgartu do podjęcia legalna praca w Niemczech na budowie dla murarzy – cieśli. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Szanowni Państwo,

poszukujemy od zaraz 2 brygad 4 osobowych lub pojedynczych pracowników (murarz/cieśla) do pracy na budowie w okolicach Stuttgartu.

Praca od poniedziałku do soboty po około 9 godzin dziennie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Murowanie obiektów budowlanych.

• Szalowanie stropu.

• Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:

• Minimum 1-rok doświadczenia w pracy na budowie

• Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów.

• Własny środek transportu przynajmniej u dwóch osób.

• Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

ZAPEWNIAMY:

• Umowę o pracę.

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

• Dopłatę do zakwaterowania.

• Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.

• Organizacja wyjazdu.

• Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.

• Dodatki do paliwa dla kierowców.

• Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.

+48 17 200 0021

ID ogłoszenia: 161635a695e63195

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FirmaKamar
  • Zarejestrowany od: 6 maja 2020

Inne przedmioty dodane przez FirmaKamar

Ostatnie przedmioty dodane przez FirmaKamar »