€ 1800-2000€ netto

Monter rusztowań od zaraz dam pracę w Niemczech, Gelsenkirchen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gelsenkirchen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 12:43

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech jako monter rusztowań. Zatrudnienie 2019 w rejonie Gelsenkirchen dla kandydatów z kwalifikacjami oraz znajomością języka.

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta – wiodącego przedsiębiorstwa świadczącego usługi montażu rusztowań, deskowań, szalunków oraz izolacji – poszukujemy pracowników na stanowisko monter rusztowań
Miejsce pracy : Gelsenkirchen, Ludwigshafen

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach.

Zakres obowiązków:
– montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (elektrownie, rafinerie itp.)
Warunki zatrudnienia:
– stabilne zatrudnienie – niemiecka umowa o pracę,
– możliwość podjęcia pracy od zaraz,
– praca od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie,
– wynagrodzenie 1 800 – 2 000 €/ msc netto (“na rękę”),
– BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych,
– szkolenie wstępne trwające ok. 6 tygodni (w trakcie szkolenia wynagrodzenie 1 400 €/ msc netto),
– zwrot kosztów dojazdów z Polski do Niemiec – 100 € netto,
– zapewnione ubranie robocze oraz narzędzia pracy.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem 536275320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w „klauzuli informacyjnej”.

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
-wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
-Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
-w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
-Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

-szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

wyświetleń: 535, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6225c878dc053155