€ 2,941

Mechanik samochodowy – Mechatronik Niemcy praca od zaraz k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Okolice Stuttgartu, Niemcy
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 10:47
  • Wygasa: 19 dni, 8 godzin

Warsztat z okolic Stuttgartu poszukuje obecnie wykwalifikowanych mechatroników – mechaników samochodowych do pracy w Niemczech przy naprawie pojazdów.

Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu naprawy i serwisu pojazdów użytkowych oraz elektrycznych? Świetnie trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie dobrą ofertę pracy u jednego z topowych producentów branży motoryzacyjnej w Europie!

Mechanik samochodowy / Mechatronik (Niemcy)
Miejsce pracy: Okolice Stuttgartu, Niemcy

Najważniejsze zadania:
– Profesjonalna i niezależna realizacja napraw pojazdów użytkowych, w tym pojazdy elektryczne
– Diagnoza błędów z późniejszą naprawą
– Prowadzenie przeglądów (AU, SP, §57b StVZO)
– Pomoc drogowa i ewentualne prace na zewnątrz

Wymagania:
– Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik samochodowy/mechatronik
– Odpowiednie doświadczenie zawodowe
– Dobra znajomość pojazdów użytkowych
– Gotowość do montażu awaryjnego (poza miejscem pracy)
– Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, ESA, SAP)
– Niezależny i zorientowany na klienta styl pracy
– Wysokie zaangażowanie
– Mile widziane prawo jazdy klasy C / CE
– Wymagane prawo jazdy i własny samochód
– Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
– Wynagrodzenie od 2,528 €/brutto do 2,941 €/brutto na miesiąc – zależne od kwalifikacji i doświadczenia
– Jasną strukturę przedsiębiorstwa umożliwiająca krótki proces decyzyjny
– Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
– Gwarancję zatrudnienia i perspektywy rozwoju w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

Prosimy wysyłać CV na adres: kmoczko@ottoworkforce.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

ID ogłoszenia: 5355c5d7200c94f5