€ atrakcyjne

Malarz-Tapeciarz Niemcy praca w budownictwie od zaraz przy wykończeniach-remontach, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2022 01:40

Od zaraz dla malarzy-tapeciarzy propozycja legalnej pracy w Niemczech w budownictwie również bez znajomości języka. Zatrudnienie przy wykończeniach i remontach obiektów.

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku:
MALARZ oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:
– wszelkie prace związane z zawodem malarza
– szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
– malowanie okien, drzwi, fasad
– prace przy dociepleniach
– inne prace wykończeniowe

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako malarz
– doświadczenie w pracach tapeciarskich
– znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
– prawo jazdy

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
-zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem „malarz” pod nr

Dagmara +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika: + 48 570 901 033

wyświetleń: 178, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 836620f5b82d6ad7